Referencje - Skalium

Referencje klientów

eduka

Kursy szkolenia warsztaty

Edukacenter

Po trwającej od grudnia 2019 i przebiegającej w przyjaznej, pełnej profesjonalizmu atmosferze współpracy z firmą Skalium możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować jej usługi i polecić tę firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Fabryka marzeń

Dodatki do pokoju dziecięcego

Fabryka Marzeń

Z przyjemnością wystawiamy refenrecje dla agencji e-marketingu Skalium, której powierzyliśmy promocję naszej strony. Działania reklamowe zostały przeprowadzone w sposób twórczy, umiejętny i nieszablonowy.

image 7

Sklep motocyklowy

Motorbiker

Skalium to profesjonalna agencja marketingu internetowego. Nasza współpraca obejmuje organizację działań z zakresu strategii promocyjnych. Kadra firmy podchodzi do tematu w innowacyjny sposób, wykorzystując nowoczesną technologię opartą na sztucznej inteligencji.

miodybolimowskie

Miody i produkty pszczele

Miody Bolimowskie

Skalium to zespół zaangażowanych specjalistów w zakresie marketingu internetowego. Doświadczenie połączone ze stale aktualizowaną wiedzą sprawia, że świadczy najwyższą jakość oferowanych usług.

image 2-min

LEGO Robotyka dla dzieci

Klub Robota

Mogliśmy liczyć na częsty kontakt, a przy tym szczegółowo wyjaśnienia trudnych zagadnień. Doceniamy fakt, że w kadrze firmy znajdują się tak wykwalifikowane osoby. Jesteśmy również pod wrażeniem propozycji, która zostały nam zaprezentowane względem rozwoju kampanii.

image 1 (1)-min

Hurtownia kosmetyczna

Pamcia

Skalium to doświadczona agencja świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego. Zajmuje się m.in. wdrażaniem i optymalizacją kampanii reklamowych. Działania prowadzone przez tę firmę wyróżnia innowacyjność. Podjęcie z nią współpracy okazało się trafną decyzją.

aquachem

Firma Sprzątająca

Aquachem

Polecamy współpracę z agencją marketingową Skalium. W ramach usług pomoże ona opracować dopasowaną do indywidualnych potrzeb kampanię reklamową, którą kompleksowo zajmą się specjaliści. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

dobra drogeria

Sklep z kosmetykami do włosów i ciała

Elter – dobra drogeria

Skalium to agencja, która z pewnością zasługuje na miano rzetelnego partnera biznesowego. Doceniamy zaangażowanie oraz profesjonalną obsługę. Jesteśmy przekonani, że będziemy kontynuować udaną współprącę i współnie osiągać dalsze sukcesy.

image 46-min

Sklep jeździecki

Prove Horse

Jest nam niezmiernie miło polecić agencję marketingową Skalium jako partnera biznesowego w dziedzinie marketingu. Naszą współpracę można określić jako korzystną pod wieloma względami.

Group 19

Sklep ze artykułami kaletniczymi

Juchcik

Jako klient korzystający z usług agencji Skalium, chciałbym wyrazić moją pełną aprobatę i satysfakcję z przebiegu współpracy. Jest ona dla nas niezwykle korzystna, owocna i satysfakcjonująca pod wieloma względami.

spacompany

Skandynawskie Jacuzzi

SPA Company

Skalium to agencja marketingowa oferująca konkurencyjne ceny oraz jasne zasady współpracy. Serdecznie polecamy jej usługi, które są świadczone przez specjalistów doskonale znających branżę i tworzących strategię dopasowaną do potrzeb klienta.

woodvibes-min

Producent artykułów drewnianych

Woodvibes

Działania Skalium wpłynęly na zwiększenie widoczności sklepu internetowego w sieci. Zaobserowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszą marką. Na przestrzeni kilku miesięcy pojawiło się więcej odbiorców, którzy pytali o zamówienia detaliczne i hurtowe.

bhp2-min

Zintegrowany system zarządzania BHP

BHP 2.0

Wykupienie usług w Skalium okazało się jedną z lepszych decyzji biznesowych, które podjęliśmy. Przyznajemy 5 na 5 gwiazdek tej firmie i deklarujemy, że bardzo chętnie skorzystamy jeszcze z jej oferty w przyszłości.

5r-min

Architekt wnętrz

PROJEKT 5R

Zachęcamy do współpracy z agencją Skalium innych klientów, ponieważ to firma profesjonalna, rzetelna i wykazująca chęć pomocy w każdej sytuacji. Można liczyć na natychmiastowy kontakt oraz równie błyskawiczne rozwiązywanie wszelkich problemów.

Monika homa

Blog kulinarno-podróżniczy

Monika Homa

Podsumowując trzymiesięczną współpracę z firmą SKALIUM chciałabym zarekomendować ich wysokiej jakości obsługe klienta. Pracownicy firmy SKALIUM wykazali duży profesjonalizm od momentu pierwszego kontaktu i podpisania umowy poprzez regularny kontakt telefoniczny i mailowy w trakcje trwania kampanii aż po zakończeniu współpracy.

w tym sek

Meble loftowe

W Tym Sęk

Agencja Skalium zatrudnia specjalistów, którzy posiadają rozległa wiedzę w zakresie marketingu internetowego i potrafią ją doskonale wykorzystać w praktyce. Zaoferowane rozwiązanie pozwolą uzyskać korzystny efekt biznesowy.

SPD SZKOLENIA

Kursy online do słuchania

SPD Szkolenia

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi agencji Skalium przedsiębiorcom działającym na rynku e-commerce. Doceniamy zarówno dużą wiedzę i rzetelność specjalistów, jak i współpracę w miłej atmosferze oraz błyskawiczny kontakt.

drewnempisane

Artykuły piśmiennicze

Drewnem pisane

W związku z owocną współpracą z agencją Skalium w zakresie marketingu internetowego pragniemy zarekomendować jej usługi szerszemu gronu odbiorców. Jesteśmy przekonani, że więcej przedsiębiorców będzie usatysfakcjonowanych efektami sprzedażowymi.

nietylkoszydelko

Włóczki i mulina

Nie TYLKO Szydełko

Agencja Skalium cechuje się profesjonalną obsługą, na którą składa się fachowe doradztwo, ogólne zaangażowanie i pomoc oraz stały kontakt z opiekunem.

fourflowers

Florystyka

FourFlowers

Poszukując firmy marketingowej do współpracy, kierowaliśmy się wysokimi kompetencjami oraz indywidualnym podejściem do klienta, Szczęsliwie trafiliśmy na Skalium, agencję, którą wykazała sie profesjonalizmem i skutecznością w działaniu.

kruszywo-min

Krakowskie Zakłady Eksploatacji

Kruszywo S.A.

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Skalium. Przy wyborze agencji marketingowej kierowaliśmy się pozytywnymi opiniami, indywidualnym podejściem oraz kompleksowością oferty i nie zawiedliśmy się.

pobrane

Firma sprzątająca

ecoclean-gdansk.pl

Pełen profesjonalizm, innowacyjność i ogromna wiedza to główne atuty agencji Skalium. Przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych była miłym dodatkiem do kompleksowo prowadzonej kampanii reklamowej Google Ads.

eco

Dystrybucja opakowań ekologicznych

Ecoway Supply

Zdecydowanie zadowoleni z jakości świadczonych przez firmę Skalium usług z dużą przyjemnością polecamy ją wszystkim przedsiębiorstwom zainteresowanym skutecznym poprowadzeniem kampanii Google Ads przez przodujących w swojej branży fachowców.

liniaszycia

Maszyny do szycia i pakowania

Linia Szycia

Rozpoczęcie współpracy z agencją Skalium było jedną z najlepszych decyzji biznesowych, jakie podjęliśmy. Firma stworzyła dla nas indywidualną strategię reklamową i skrupulatnie ją realizowała, co przyniosło rezultaty przewyższające nasze oczekiwania.

pobrane

Odzież ciążowa

torelle.pl

Składamy serdeczne podziękowania agencji Skalium za doskonałą komunikację i profesjonalną obsługę klienta w zakresie optymalizacji kampanii Google Ads. Nieszablonowe podejście i fachowy consulting to aspekty, które zasługują na szczególne uznanie.

herzlichepflege

Agencja opieki nad seniorami

Herzliche Hand 24

Nawiązanie współpracy z firmą Skalium okazało się dla naszego przedsiębiorstwa znakomitym sposobem na zwiększenie liczby pozyskiwanych klientów w sieci. Polecamy firmę Skalium jako rzetelnego i godnego podjęcia współpracy partnera biznesowego.

screenshot-bimberek.pl-2022.06.28-14_10_00

Artykuły użytku domowego

Bimberek

Skalium to godna polecenia agencja marketingowa, która zaproponowała nam skuteczną strategię reklamową dostosowaną do naszych potrzeb. Zrealizowała ją w kompleksowy sposób, przeprowadzając cały proces profesjonalnie i zgodnie z harmonogramem.

screenshot-grawerlik.pl-2022.06.09-10_17_41

Sklep z upominkami i gadżetami

Grawerlik

Wynikająca z przebiegającej w bardzo przyjaznej oraz pełnej profesjonalizmu atmosferze współpracy z firmą Skalium ogromna satysfakcja pozwala nam niniejszym z przyjemnością zarekomendować tę firmę jako rzetelnego oraz godnego polecenia partera biznesowego.

screenshot-www.tricargo.eu-2021.10.12-15_15_00

Transport globalny

Tricargo

Trwającą od grudnia 2019 roku współpracę z firmą Skalium oceniamy jako wyjątkowo efektywną, toteż z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jej usługo wszystkim przedsiębiorstwom poszukującym rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

pellet

Ekologiczne paliwo dla domu

535 Pellet

Współpracę z firmą Skalium oceniamy jednoznacznie jako niezwykle korzystną dla naszego przedsiębiorstwa. Polecamy Skalium jako skutecznego specjalistę w zakresie optymalizowania kampanii Google Ads.

bambusowe

Wyposażenie wnętrz

Zoria Group sp. z o.o. - bambusowe.com

Jako usatysfakcjonowany klient, z ogromną przyjemnością i przekonaniem polecamy usługi firmy Skalium każdemu, kto jest zainteresowany kompleksową optymalizacją działającej lub zupełnie nowej kampanii Google Ads.

screenshot-wemtech.pl-2021.12.15-08_35_22

Producent ploterów plazmowych

WEMTECH CNC

Jako zadowolony z niebywale owocnej współpracy klient rekomendujemy niniejszym usługi firmy Skalium każdemu przedsiębiorstwu, któremu zależy na możliwie szybkim, ale jednocześnie stabilnym oraz trwałym wzroście wyników sprzedażowych za pomocą prowadzenia kampanii Google Ads.

led

Sklep z oświetleniem LED

Led-online.pl

Nawiązanie współpracy z firmą Skalium przyniosło nam wiele wymiernych korzyści, dlatego polecamy jej usługi jako nie tylko naprawdę rzetelnego i terminowego, ale - przed wszystkim - godnego zaufania partnera biznesowego.

screenshot-lowiczanka.com-2021.12.20-13_06_08

Producent sznurków odzieżowych

Łowiczanka

Pomimo trwającej stosunkowo krótko (od początku września) współpracy, już teraz jesteśmy w stanie pozytywnie ocenić decyzję o jej nawiązaniu. Z pełnym przekonaniem możemy polecić więc usługi firmy Skalium każdemu przedsiębiorstwu, które poszukuje zarówno rozwoju, jak i odpowiedniego do osiągnięcia wyznaczonych celów partnera biznesowego.

screenshot-graas.pl-2021.12.27-12_58_36

Producent z branży budowlanej

Graas

Wdzięczni za niezwykle udaną współpracę, polecamy niniejszym usługi firmy Skalium każdemu, kto zainteresowany jest poprawą skuteczności promowania własnej marki w sieci internetowej. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych rozwiązań w kampanii Google Ads możliwy jest naprawdę spory wzrost korzyści na tym polu.

screenshot-bedziepieklo.pl-2022.01.20-10_15_53

Sklep z branży spożywczej

BEDZIEPIEKLO.PL

Będąc wysoce usatysfakcjonowanym klientem, z dużą przyjemnością polecamy usługi firmy Skalium wszystkim zainteresowanym promowaniem własnych działań w sieci, które ma na celu przeniesienie wyraźnego zysku poprzez zwiększenie wyników sprzedażowych.

screenshot-ofiufiu.pl-2022.05.09-08_23_52

sklep zoologiczny

ofiufiu.pl

Z przekonaniem pragniemy zarekomendować współpracę z agencją Skalium, do której zgłosiliśmy się z prośbą o wsparcie sprzedaży akcesoriów dla psów i kotów z naszego sklepu internetowego. Spełniła nasze oczekiwania, doskonale identyfikując potrzeby
naszego biznesu.

screenshot-sklep.pro-walk.eu-2022.02.22-09_20_16

Sklep z obuwiem i odzieżą

sklep.pro-walk.eu

Ogromnie wdzięczni za niezwykle fachową obsługę pragniemy niniejszym zarekomendować firmę Skalium wszystkim zainteresowanym nawiązaniem efektywnej relacji biznesowej w celu poprawy widoczności własnej działalności w przestrzeni internetowej.

kwietnysalon

Akcesoria i dekoracje do wnętrz

kwietnysalon.pl

Wybraliśmy agencję Skalium z uwagi na innowacyjność usług i atrakcyjną ofertę, która wyróżnia ją pośród konkurencji i nie zawiedliśmy się. Okazała się być godnym zaufania i rzetelnym partnerem biznesowym.

screenshot-5elementum.eu-2022.03.09-08_41_00

Sklep sportowy

5elementum.eu

Jako wysoce usatysfakcjonowany ze współpracy klient chcielibyśmy polecić wszelkiej uwadze usługi firmy Skalium, której kompetentność, zaangażowanie oraz profesjonalizm zdecydowanie sprzyjają nawiązywaniu trwałej relacji biznesowej.

ramka-miodu

Produkty pszczele

ramkamiodu.pl

Pragniemy wyrazić zadowolenie ze współpracy z agencją marketingową Skalium. Pozytywnie zaskoczono nas kompleksowymi usługami i dokładnym zapoznaniem się z naszą branżą, dzięki czemu czuliśmy, że nasza witryna trafiła w ręce profesjonalistów.

screenshot-www.dietetykjastrzebie.pl-2022.04.08-09_43_09

Centrum dietetyczne

dietetykjastrzebie.pl

Wybrałam Skalium z myślą o zadbaniu o wizerunek mojego Centrum Dietetycznego w Internecie. Świadcząc usługi z zakresu żywienia, zależy mi na zbudowaniu dobrej relacji z pacjentem oraz przekazaniu mu wyczerpujących i rzetelnych porad zdrowotnych, dlatego cenię podobny model współpracy oparty na komunikatywności i terminowości, który prezentuje ta agencja marketingowa.

screenshot-i-presso.pl-2022.04.08-09_56_05

Urządzenia do przygotowywania kawy

i-presso.pl

W ramach współpracy z agencją Skalium skorzystałem z oferty optymalizacji kampanii Google Ads przy użyciu sztucznej inteligencji. Nie byłem przekonany do tego typu technologii, jednak okazała się strzałem w dziesiątkę dla reklamy moich usług. Mimo nietypowej specyfiki branży firma doskonale dobrała strategię reklamową.

screenshot-dayenu.pl-2022.04.20-09_59_14

sklep internetowy

dayenu.pl

Agencja Skalium wykorzystuje najnowsze dostępne technologie, takie jak optymalizacja kampanii Google Ads przy użyciu sztucznej inteligencji, dzięki czemu szybko wyprzedza trendy i wyróżnia się na tle konkurencji.

screenshot-kotamy.com-2022.05.09-08_17_20

sklep zoologiczny

kotamy.com

Z uwagi na doświadczenie, powierzyliśmy specjalistom z agencji Skalium zaplanowanie oraz stałą obsługę kampanii Google Ads. Chcieliśmy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i zwiększyć sprzedaż produktów na naszej stronie, co udało się zrealizować z naddatkiem.

pobrane

Zdrowie i uroda

sklep.domzycianekielka.pl

Pragniemy wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z agencją Skalium. Firma bardzo trafnie dobrała strategię do specyfiki naszej branży i zrealizowała projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co pozwala nam polecić jej usługi wszystkim zainteresowanym.

pobrane (1)

Gadżety dla dzieci i rodziców

rollersy.com

Współpracujemy z firmą Skalium od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników tej współpracy. Kampania została przygotowana i przeprowadzona zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

pobrane

Kursy i szkolenia

zdz.katowice.pl

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Skalium każdemu przedsiębiorstwu szukającemu wsparcia, doradztwa oraz solidnego partnera do realizacji zadań w zakresie kampanii Google Ads.

forest

Producent donic

little-forest.pl

Rozpoczęliśmy współpracę z agencją Skalium z myślą o zwiększeniu widoczności naszej oferty w Internecie. Działamy w branży sezonowej, wobec czego szukaliśmy specjalistów znających jej specyfikę i potrafiących dopasować usługi do indywidualnych potrzeb.

Menu

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy!

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i informacji handlowych od Skalium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej ) w celu promocji usług Skalium w tym m.in. przedstawienia informacji o aktualnych promocjach czy akcjach marketingowych. Polityka prywatności.